Hakkımızda

Şile Otel

Şile Tatil

Otelimiz 2017 yılında hizmete açılmıştır.Otelimiz konum olarak Şile'nin tüm doğal güzelliklerini aynı anda yaşayabileceğiniz bir konumdadır. Otelimizin dört tarafı da bahçe ile kaplıdır ve dağ manzaralıdır.

Tamamı balkonlu ve güneş alan odalarımızda, tuvalet - banyo, 24 saat sıcak su, klima, uydu alıcısı ve LCD televizyon mevcuttur.

Ayrıca tüm odalarımızda wireless bulunmaktadır.

Odalarımızın tümünde evinizdeki gibi rahat edebilmeniz için, kablosuz internet (wi-fi), klima, kasa, lcd televizyon, duş ve minibar bulunmaktadır. Bu eşsiz ortamda sabah kahvaltı hizmeti ile başlayan gününüzü, şömineli restorantımızda akşam alakart ızgara ile sürdürüp, açık havuz başında çeşitli içeceklerle tamamlayabilirsiniz.

Dilerseniz Şile şehir merkezine aracınız ile sadece 5 dakikada ulaşabilir, beldede bulunan trekking, dağ bisikleti, atv ile tur, hayvanat bahçesi gezisi, köy kahvaltısı, su sporları, dalış, doğa fotoğrafçılığı, doğa sporları ve hobi balıkçılığı gibi alternatif aktivitelerlede gününüzü renklendirebilirsiniz. Beldemizin en çarpıcı özelliklerinden olan benzersiz kumsal ve doğal plajlarında karadenizin sularında serinleyebilir, doğa ve tarih sevenler için doğal yapıları ziyaret edebilirsiniz.

Sofular Mağarası, Meşrutiyet Mağarası, Ekşioğlu Mağarası, Karabeyli İnleri, Sığır Çopulu Mağarası, Gölcük İni, Radinç Çopulu, Eski Köy ve Yeri Mağarası, Yukarı Kışla Mağarası, İnkese Mağarası, Suşıkan Mağarası, Soğuksu Mağarası, Gürlek Mağarası ve Gökmaslı gibi bir çok görülmesi gereken mağarayı karada, Ocaklıada Mağarası, Tersane Yalı Mağarası, Feneraltı Fusa Mağarası, Akşam Güneşi Mağarası, Tavanlı1 Mağarası, Tavanlı Mağarası ayrıca Kabakoz Deniz İnleri, Kilimli İnleri, Malkaya Deliği gibi bir çok deniz Mağaralarınıda görmeye doyamayacaksınız.

Değirmençayırı Şelalesi, Onbir Göller Vadisi, Ağlayan Kaya ve Kumbala Tepesinde, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte çekeceğiniz fotoğraflarla anılarınızı süsleyebilirsiniz.

2 Ağustos 2021, Pazartesi
Şile Otel
Şile Otel
Çavuş Mahallesi, Üsküdar Cd. No: Şile/İstanbul
Telefon : 55555555555